Kurullar
Bilim Kurulu Üyeleri
Prof. Dr. Adil Denizli denizli@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü (Üniversite Bilim Kurulu Üyesi)
Prof. Dr. Bekir Salih bekir@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü (Üniversite Bilim Kurulu Üyesi)
Prof. Dr. Selim Süalp Çağlar sualp@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü (Hacettepe TEKNOKENT Yönetim Kurulu Üyesi)

 

Strateji Geliştirme Kurulu Üyeleri
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı (Kurul Başkanı)
Hamdi Atay hatay1@hacettepe.edu.tr   Fakülte Sekreteri
Doç. Dr. Lokman Uzun lokman@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Prof. Dr. Ergi Deniz Özsoy edo@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Doç. Dr. Çağatay Tavşanoğlu ctavsan@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Durdu Karasoy durdu@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. Uğur Gül gulugur@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü
Prof. Dr. Meral Sucu msucu@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölümü
     

 

Fen Fakültesi Tanıtım Yürütme Kurulu Üyeleri
Adı Soyadı Telefon No E-Mail Bölümü
Prof. Dr. Ali Erdoğan 297 68 50 alier@hacettepe.edu.tr Fen Fakültesi Genel Koordinatörü
Yrd. Doç. Dr. Uğur Karabey 297 61 60/ 130 ukarabey@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölümü
Doç. Dr. Ö.Aylin Gürpınar  297 71 96 gurpinar@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Doç. Dr. Nilay Bereli  297 79 63 bereli@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Arş. Gör. Dr. Ayfer Ezgi Yılmaz 297 79 00 ezgiyilmaz@Hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. İsmet Yurduşen 297 78 50/ 144 yurdusen@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü

             

 

           

 

Adres: Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanlığı, 06800 Beytepe/ANKARA
Tel: +90 312 297 68 50-51 Faks: +90 312 299 20 93
Webmaster: Ümit Bakar
E-Posta: fenfak@hacettepe.edu.tr
Son Güncelleme Tarihi: 25.04.2017
Sorumluluk Sınırı