Kurullar
Bilim Kurulu Üyeleri
Prof. Dr. Adil Denizli denizli@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü (Üniversite Bilim Kurulu Üyesi)
Prof. Dr. Bekir Salih bekir@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü (Üniversite Bilim Kurulu Üyesi)
Prof. Dr. Selim Süalp Çağlar sualp@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü (Hacettepe TEKNOKENT Yönetim Kurulu Üyesi)

 

Strateji Geliştirme Kurulu Üyeleri
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı (Kurul Başkanı)
Serap Akkaya serapakkaya@hacettepe.edu.tr   Fakülte Sekreter V.
Doç. Dr. Lokman Uzun lokman@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Prof. Dr. Ergi Deniz Özsoy edo@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Doç. Dr. Çağatay Tavşanoğlu ctavsan@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Durdu Karasoy durdu@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. Uğur Gül gulugur@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü
Prof. Dr. Meral Sucu msucu@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölümü

 

Fen Fakültesi Tanıtım Yürütme Kurulu Üyeleri
Adı Soyadı Telefon No E-Mail Bölümü
Prof. Dr. Ali Erdoğan 297 68 50 alier@hacettepe.edu.tr Fen Fakültesi Genel Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Uğur Karabey 297 61 60/ 130 ukarabey@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölümü
Doç. Dr. Aslı Özkırım  297 80 43 ozkirim@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Doç. Dr. Nilay Bereli  297 76 93 bereli@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Doç. Dr. Derya Karagöz 297 79 00 deryacal@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. Filiz Yıldız 297 78 50/ 131 yfiliz@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü

             

 

           

 

Adres: Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanlığı, 06800 Beytepe/ANKARA
Tel: +90 312 297 68 50-51 Faks: +90 312 299 20 93
Webmaster: Dr. Gülbanu Tekbulut
                            Ümit Bakar
E-Posta: fendek@hacettepe.edu.tr
Sorumluluk Sınırı