Komisyonlar
Kitap Değerlendirme Komisyonu Üyeleri
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Başkan
Prof. Dr. Emel Oybak Dönmez polen@hacettepe.edu.tr Üye
Prof. Dr. Hülya Şenöz senoz@hacettepe.edu.tr Üye
Doç. Dr. Yasemin Kayhan Atılgan ykayhan@hacettepe.edu.tr   Üye
Öğr.Gör.Dr. Uğur Karabey ukarabey@hacettepe.edu.tr   Üye

 

Eğitim Komisyonu Üyeleri
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Başkan
Prof. Dr. Güldeniz Selmanoğlu guldeniz@hacettepe.edu.tr Üye
Prof. Dr. Meral Çetin meral@hacettepe.edu.tr Üye
Prof. Dr. Serpil Aktaş Altunay spxl@hacettepe.edu.tr Üye
Prof. Dr. Nurşen Altuntaş Öztaş nursen@hacettepe.edu.tr Üye
Doç. Dr. Evrim Akalan eakalan@hacettepe.edu.tr Üye
Dr. Öğr. Üyesi Murat Büyükyazıcı muratby@hacettepe.edu.tr Üye

 

Burs Komisyonu Üyeleri
Prof. Dr. Hatice Kaplan Can hkaplan@hacettepe.edu.tr Başkan
Serap Akkaya serapakkaya@hacettepe.edu.tr Fakülte Sekreter V.
Prof. Dr. Canan Ünaleroğlu canan@hacettepe.edu.tr Üye
Doç. Dr. Ömür Gençay Çelemli gencay@hacettepe.edu.tr Üye
Doç. Dr. Semra Türkan sturkan@hacettepe.edu.tr Üye
Doç.Dr.İpek Güleç ipek@hacettepe.edu.tr Üye
Dr.Öğr.Üyesi Yasemin Gençtürk yasemins@hacettepe.edu.tr Üye

 

Ölçme ve Değerlendirme Komisyonu
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Dekan Yrd.
Prof. Dr. M. Özgür Yeniay yeniay@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. Nuran Çiçek ncicek@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Doç. Dr. Murat Torun mtorun@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Doç. Dr. Aslı Yıldız aslipekcan@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Başak Bulut Karageyik basakbulut@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bil.Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Uysal uysal@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü

 

Fen Fakültesi Kalite Komisyonu Üyeleri
Adı ve Soyadı Komisyondaki Görevi Telefon E-Posta
Prof. Dr. F. Güler Ekmekçi Dekan 6850 gulere@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Ali Erdoğan Dekan Yrd. 6850 alier@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Hatice Kaplan Can Dekan Yrd. 6850 hkaplan@hacettepe.edu.tr
Serap Akkaya Fakülte Sekreter V. 6850 serapakkaya@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. M. Özgür Yeniay İstatistik Bölüm Başkanı 7900 yeniay@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Ergi Deniz Özsoy Biyoloji Bölüm Başkanı 8000 edo@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Nurşen Altuntaş Öztaş Kimya Bölüm Başkanı 7940 nursen@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Rıza Ertürk Matematik Bölüm Başkanı 7850 erturk@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Meral Sucu Aktüerya Bilimleri Bölüm Başkanı 6160 msucu@hacettepe.edu.tr

 

Fakülte Seminerleri Komisyonu
Prof. Dr. Hatice Kaplan Can hkaplan@hacettepe.edu.tr Dekan Yardımcısı
Prof. Dr. Duru Karasoy durdu@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. Ş.Kasırga Yıldırak  kasirga@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bil.Bölümü
Doç. Dr. Burcu T.Hacıoğlu btarikah@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Doç. Dr. Murat Barsbay mbarsbay@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Doç. Dr. Pınar Aydoğdu paydogdu@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü

 

Ek Ders Görevlisi Görevlendirme Komisyonu
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Dekan Yrd.
Dr. Öğr. Üyesi Murat Büyükyazıcı muratby@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölümü
Doç. Dr. Aysun Kılıç Süloğlu aysunkilic@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Uysal mehmetuysal@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. Ahmet Nedim Ay ay@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Yayla oguz.yayla@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü

 

Adres: Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanlığı, 06800 Beytepe/ANKARA
Tel: +90 312 297 68 50-51 Faks: +90 312 299 20 93
Webmaster: Dr. Gülbanu Tekbulut
                            Ümit Bakar
E-Posta: fendek@hacettepe.edu.tr
Sorumluluk Sınırı

 


 
bodrum escort escort bodrum