Komisyonlar
Kitap Değerlendirme Komisyonu Üyeleri
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Başkan
Prof. Dr. Pınar Akkaş Kavaklı pinar@hacettepe.edu.tr Üye
Prof. Dr. Sevil Bacanlı sevil@hacettepe.edu.tr Üye
Prof. Dr. Ergi Deniz Özsoy edo@hacettepe.edu.tr   Üye
Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Gençtürk yasemins@hacettepe.edu.tr Üye

 

Eğitim Komisyonu Üyeleri
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Başkan
Prof. Dr. Sibel Sümer ssumer@hacettepe.edu.tr Üye
Prof. Dr. Belma Işık belma@hacettepe.edu.tr Üye
Prof. Dr. Serpil Aktaş Altunay spxl@hacettepe.edu.tr Üye
Doç. Dr. Evrim Akalan eakalan@hacettepe.edu.tr Üye
Dr. Öğr. Üyesi Murat Büyükyazıcı muratby@hacettepe.edu.tr Üye

 

Burs Komisyonu Üyeleri
Prof. Dr. Hatice Kaplan Can hkaplan@hacettepe.edu.tr Başkan
Serap Akkaya serapakkaya@hacettepe.edu.tr Fakülte Sekreter V.
Prof. Dr. Meral Çetin meral@hacettepe.edu.tr Üye
Prof. Dr. Dilek Şolpan Özbay solpan@hacettepe.edu.tr Üye
Doç. Dr. İpek Güleç ipek@hacettepe.edu.tr Üye
Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Gençtürk yasemins@hacettepe.edu.tr Üye
Öğr. Gör. Ş. Remma Gülsoy gulsoy@hacettepe.edu.tr Üye

 

Ölçme ve Değerlendirme Komisyonu
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Dekan Yrd.
Dr. Öğr. Üye. Şule Şahin sule@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölümü
Prof. Dr. Yasemin Ekmekçi yase@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Prof. Dr. M. Özgür Yeniay yeniay@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. Gamze Özel Kadılar gamzeozl@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. Murat Torun mtorun@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Doç. Dr. Aslı Pekcan aslipekcan@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü

 

Fen Fakültesi Kalite Komisyonu Üyeleri
Adı ve Soyadı Komisyondaki Görevi Telefon E-Posta
Prof. Dr. F. Güler Ekmekçi Dekan 6850 gulere@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Ali Erdoğan Dekan Yrd. 6850 alier@hacettepe.edu.tr
Serap Akkaya Fakülte Sekreter V. 6850 serapakkaya@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Özgür Yeniay İstatistik Bölüm Başkanı 7900 yeniay@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Ergi Deniz Özsoy Biyoloji Bölüm Başkanı 8000 edo@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Nurşen Altuntaş Öztaş Kimya Bölüm Başkanı 7940 nursen@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Rıza Ertürk Matematik Bölüm Başkanı 7850 erturk@hacettepe.edu.tr
Prof. Dr. Meral Sucu Aktüerya Bilimleri Bölüm Başkanı 6160 msucu@hacettepe.edu.tr
  Fakülte Öğrenci Temsilcisi    

 

Fakülte Seminerleri Komisyonu
Prof. Dr. Hatice Kaplan Can hkaplan@hacettepe.edu.tr Dekan Yrd.
Prof. Dr. Handan Yavuz Alagöz handany@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Doç. Dr. Utku Perktaş perktas@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Doç. Dr. Çağdaş Hakan Aladağ aladag@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. Pınar Aydoğdu paydogdu@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü
Doç. Dr. Könül Bayramoğlu Kavlak konul.bayramoglu@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölümü
Arş. Gör. Dr. Banu Şebnem Önder bdalgic@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü

 

Ek Ders Görevlisi Görevlendirme Komisyonu
Prof. Dr. Ali Erdoğan alier@hacettepe.edu.tr Dekan Yrd.
Dr. Öğr. Üyesi Murat Büyükyazıcı murtaby@hacettepe.edu.tr Aktüerya Bilimleri Bölümü
Doç. Dr. Aysun Kılıç Süloğlu aysunkilic@hacettepe.edu.tr Biyoloji Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Uysal mehmetuysal@hacettepe.edu.tr İstatistik Bölümü
Doç. Dr. Ahmet Nedim Ay ay@hacettepe.edu.tr Kimya Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Yayla oguz.yayla@hacettepe.edu.tr Matematik Bölümü

 

Adres: Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanlığı, 06800 Beytepe/ANKARA
Tel: +90 312 297 68 50-51 Faks: +90 312 299 20 93
Webmaster: Dr. Gülbanu Tekbulut
                            Ümit Bakar
E-Posta: fendek@hacettepe.edu.tr
Sorumluluk Sınırı